Signalizacijos sistemos patalpoms


signalizacija.jpg 

Butui, namui, komercinėms patalpoms, ypatingos paskiries objektams ...
 
 
Negyvenamose patalpose:
- administracinėse - magnetiniai kontaktai ant visų langų ir išorinių durų, judesio jutikliai visose patalpose  į kurias galima patekti iš išorės, stiklo dūžio jutikliai visose patalpose su langais, gaisro jutikliai visose patalpose, pavojaus sirena viduje ir išorėje, pageidautina  gerai matomoje vietoje. Papildomai - pavojaus mygtukai vadovo, sekretorės, kasininkų darbo vietose, belaidis pavojaus pultelis sargui.
- sandėliavimo ir gamybos- infraraudonųjų spindulių barjerai praėjimuose, judesio jutikliai prie išėjimų, gaisro jutikliai visose patalpose, pavojaus sirena viduje ir išorėje gerai matomose vietose, radiobangis nešiojamas pavojaus pultelis sargui.
 
Gyvenamose patalpose:
- pirmame aukšte - magnetiniai kontaktai ant visų langų ir išorinių durų, judesio jutikliai visose patalpose  į kurias galima patekti iš išorės, stiklo dūžio jutikliai visose patalpose su langais, pavojaus sirena viduje ir išorėje, pageidautina  gerai matomoje vietoje, pavojaus mygtukas atviro užpuolimo atvejui.
- kituose aukštuose - magnetiniai kontaktai ant išorinių durų, judesio jutikliai visose patalpose į kurias galima patekti iš išorės, gaisro jutikliai visose patalpose. 
 
Centralės dėžę tikslinga montuoti nuo įėjimo tolimesnėse patalpose.

Informacija užsakymui:
telf: 8-686-15747
8-37-331627
Spausdinti

© 2006 - 2017 UAB “APSVIDIJA” . Visos teisės saugomos info@apsvidija.lt