Vaizdo stebėjimo, įrašymo sistemos

stebejimo.jpgJudesio detekcija, skaitmeninis vaizdo perdavimas, įrašymas, archyvavimas. Vaizdo stebėjimas per kabelinės TV tinklą.
Siūlome jums surinktas vaizdo kameras hermetiškame, antivandaliniame korpuse galinčias dirbti ne tik vidaus, lauko, bet ir ypatingomis sąlygomis (esant vibracijai, kenksmingoje aplinkoje). Visos komplektuojančios dalys yra iš nerūdijančių medžiagų. Vaizdo kamera pagaminta iš itin atsparaus aliumininio korpuso, nudažyto pažangia milteline technologija. Šios vaizdo kameros pagamintos Pietų Korėjos firmoje KT&C, ją lengva instaliuoti bei aptarnauti, maitinimas bei video signalas perduodamas vienu laidu per aukštos kokybės "Switchcraft" firmos jungtį, kamerą lengva išardyti ir vėl surinkti, todėl jos instaliacija bei aptarnavimas tampa labai paprastas. Esant poreikiui, specialiu užsakymu, galima komplektuoti kameras su 2,5 arba 2,8 mm židinio nuotolio objektyvais (SG 25/420; SG 28/420).Yra juodai-balto bei spalvoto vaizdo laidinių kamerų modifikacijos su įvairiu matymo kampu, taip pat belaidė vaizdo kamera, kuri video signalą perduoda radiobangomis. Visoms kameroms suteikiama vienerių metų garantija.PAGRINDINĖS CHARAKTERISTIKOS:


J/b vaizdo kameros SG 36/420, SG 43/420, SG 80/420

“Sony” j/b 1/3` CCD sensorius
Panaudota pagerintos vaizdo kokybės technologija
Raiškumas: 420 ТV linijų
Didelis jautrumas esant silpnam apšvietimui: 0.05 lux
Vidinė sinchronizacija
Neleidžia atsirasti sudvejinto vaizdo efektui
Atvirkščio poliariškumo apsauga
Maitinimas: DC 12V (±10%)
Atitinka reikalavimus ce.jpg
Objektyvai: 3,6 mm, 4,3 mm arba 8,0 mm
Matmenys 40´40´80 mm
Belaidė vaizdo kamera SGW

Kameros SGW komplektą sudaro SG serijos j/b video kamera su siųstuvu (sumontuotas specialiame korpuse) ir imtuvas. Centrinis dažnis 2,4GHz arba 1,2GHz. Galima perduoti ne tik juodai/baltą vaizdą, bet ir spalvotą. Taip pat galima perduoti ir garsą. Antenos ir kameros jungtys įeina į komplektą. Perdavimo dažnį (trumpiklio pagalba) galima pasirinkti. Šis radiobangis komplektas pritaikytas dirbti lauko sąlygomis. Radiobangė aparatūra sertifikuota Lietuvos dažnių tarnyboje.
Spausdinti

© 2006 - 20017 UAB “APSVIDIJA” . Visos teisės saugomos info@apsvidija.lt