UAB APSVIDIJA SIEKIAI ATEIČIAI (VIZIJA)Šiandien su šypsena prisimename, kokias projektavome savo pirmąsias metalines duris. Visiškai nekreipėme dėmesio į durų išvaizdą, svarbiausiai tvirtos!. Sovietmečio paveldas – kam daryti gražiai, jeigu vis tiek netrukus duris apibraižys, apteplios – buvo labai gajus. Pirmosios durys buvo be langelių, daugumoje tik nugruntuotos, be atsparaus ir gražaus dažymo ar kitokios estetinės apdailos. Žmonės jau išmoko tausoti bendrą turtą, vandalizmo atvejai tampa vis retesni, todėl šio metu gaminame išvaizdžias metalines laiptinių duris, su langeliu, kad nerūdytų, padengtas atsparia, neteplia dažų danga, slenksčio apvadais iš nerūdijančio plieno, neleidžiančius susidėvėti slenksčio dažams.
 
Naujos statybos daugiabučiuose namuose statybos rangovai pagrindinį dėmesį skiria durų išvaizdai, jas gamina iš plastiko arba aliuminės konstrukcijos, su įmantriausių formų langeliais. Plastiko ar aliuminio durų konstrukcijos neleidžia be papildomų sąnaudų gamykliškai montuoti elektromagnetus, todėl tokios konstrukcijos duryse sumontuojami neilgaamžiai elektromagnetiniai užraktai, vadinamosios elektromagnetinės sklendės – atleistukai, su mechaniškai besidėvinčiiomis dalimis, reikalaujančiomis pastovios priežiūros. Esame ir būsime atviri gamykliškam elektromagnetų sumontavimui, lauksime iniciatyvos iš plastikinių ir aliumininių durų ar netgi durų profilių gamintojų šiuo klausimu. Kokia nauda iš išvaizdžių naujų daugiabučių laiptinių durų, jeigu dar nespėjus įsikelti visiems naujakuriams, tampa būtina vietoje elektromagnetinių sklendžių/atleistukų atviruoju būdu, montuoti elektromagnetus, atsiskiriančius nuo bendro durų vaizdo?
 
Įvertinant laiptinių durų, telefonspynės sistemų su elektromagnetiniais užraktais patikimumą, ilgaamžiškumą, tvirtumą, estetiškumą, ekonomiškumą, visuomet laikysimės optimalios pozicijos suderinamumui tarp visų šių išvardintų savybių.  Pasekoje patikimai veikiančio elektromagnetinio užrakto su telefonspynės sistema atsiranda žymiai didesnė galimybė daugiabučių namų bendrijoms išlaikyti laiptines saugiomis, šiltomis, švariomis, motyvuoti gyventojus, tausoti bendrą turtą.
 
Bendrai tai visų mūsų sėkmės rezultatas – kad atlikti darbai būtų ilgalaikiški, kad galėtume priduoti atliktus darbus ir ... pamiršti. Tiek mes, tiek Užsakovai! Siekiame lyderiaujančios pozicijos, vykdant šiuos darbus Kauno apskrityje!

 
 


Spausdinti

© 2006 - 2017 UAB “APSVIDIJA” . Visos teisės saugomos info@apsvidija.lt